DOSTĘPNOŚĆ ASORTYMENTU

i szeroka gama produktów

EKSPRESOWA REALIZACJA

i dostawa zamówień

PROFESJONALNE

doradztwo

WSZYSTKIE PRODUKTY

najwyższej jakości

PS AUTOMATYKA

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą powstałą w całości z polskiego kapitału. Na rynku automatyki przemysłowej działamy od początku 2014 roku. Nasza siedziba mieści się w Gdańsku.

Specjalizujemy się w dziedzinach pneumatyki, automatyki przemysłowej i hydrauliki siłowej. Dostarczamy również pozostałe rozwiązania dla działów utrzymania ruchu firm produkcyjnych.
Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju, jak również za granicą, m.in. Norwegia, Czechy, Węgry.
Jako firma odpowiedzialna społecznie wspieramy wiele inicjatyw charytatywnych takich jak schroniska dla zwierząt.
Podstawą działalności firmy są doświadczeni pracownicy – specjaliści w swoich dziedzinach.

Dzięki pełnemu zaangażowaniu zdobyliśmy uznanie wielu firm zarówno tych mniejszych, jak i największych w swojej branży. Naszym głównym celem jest zapewnienie najwyższego standardu kompleksowej obsługi. Wiemy, jak istotny jest czas realizacji oraz jakie wymagania co do niezawodności stawiają przed nami nasi kontrahenci i staramy się im sprostać. Posiadamy własne magazyny, a w nich niemal 50 000 pozycji, co pozwala nam zapewnić ekspresową realizację zamówień.

Odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na produkty najwyższej jakości było rozpoczęcie produkcji siłowników pneumatycznych. Posiadamy także własny dział technologiczny, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać również nietypowe aplikacje.

Dokładamy wszelkich starań, aby zarówno jakość dostarczanych przez nas produktów, jak i wsparcie, które zapewniamy, nie zawiodły zaufania, którym nas obdarzono. Obiecujemy, że każdy problem postaramy się rozwiązać na czas.

W 2016 roku otrzymaliśmy certyfikat „Rzetelna Firma”, który potwierdza naszą uczciwość i etykę w biznesie.